Fat&Sassy merino stori siūlai

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Avaiability: Out of stock

41,00 €
Fat&Sassy merino siūlai yra labai didelių "akių" siūlai, pagaminti iš aukščiausios rūšies 100% merino švelniausios vilnos. Siūlai suverpti Suomijoje.
Virbalai: 25-28mm
Akių tankis: 3 akys = 10 cm
1kg siūlų atitinka apie 100 metrų ilgį ir 100g atitinka 10 metrų ilgį.

Fat&Sassy merino siūlai yra labai didelių "akių" siūlai, pagaminti iš aukščiausios rūšies 100% merino švelniausios vilnos. Siūlai suverpti Suomijoje. Vilnos kilmė - iš sertifikuoto tiekėjo, kuri yra viena švelniausių vilnų pasaulyje. Su šiais siūlas Jūs galite kurti gražius ir originalius mezginius: nuo interjero detalių iki aksesuarų. Fat&Sassy merino siūlai yra labai minkšti, prabangūs ir "nesikandžiojatys" - jie taip pat tinka ir kūdikiams bei mezginiams liestis prie kūno.
Virbalai: 25-28mm
Akių tankis: 3 akys = 10 cm
1kg siūlų atitinka apie 100 metrų ilgį ir 100g atitinka 10 metrų ilgį.
Skalbimas: rankomis šaltu vandeniu.

Atkreipkite dėmesį, kad numatomas pristatymo laikas - tik apytislis ir negali būti garantuotas.

Nemokamas pristatymas ES yra taikomas užsakymams, kurių vertė daugiau nei 150 eurų, o pristatymams į kitas šalis per DHL Express - kai užsakymo vertė didesnė nei 250 eurų. Kai kurie produktai yra gaminami pagal užsakymą ir išsiunčiami savaitės bėgyje, tačiau dauguma megztinių yra paruošta siuntimui.

Pristatymams Europoje mes dirbame su DPD siuntų tarnyba ir Lietuvos paštu, užsakymų pristatymams į kitas pasaulio šalis naudojame DHL ir Lietuvos pašto paslaugas. Paprastai užsakymai Europoje pristatomi per 2-7 darbo dienas per DPD ir Lietuvos paštą. Užsakymai į Rusiją, Šiaurės Ameriką, Japoniją ir Australiją - pristatomi per 10-20 darbo dienų Lietuvos paštu ir per 3-7 darbo dienas naudojantis DHL Express paslaugomis.

DPD courrier www.ruke.lt DHL express www.ruke.lt Lithuanian post www.ruke.lt

Parašyti savo apžvalgą

Jūs apžvelgiate: Fat&Sassy merino stori siūlai

Kaip įvertinti šią prekę? *
  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kaina
Kokybė
Dizainas
Patogus
0 5
Loading...