Kaip prižiūrėti megztinius

Rūkės megztiniai yra rankų darbo ir reikalauja specialios priežiūros, taigi yra verta įdėti pastangų išlaikyti juos kuo geresnės išvaizdos kaip įmanoma ilgiau. Dauguma siūlų panaudotų megztiniuose, yra naturalūs, organiški arba GOTS sertifikuoti todėl reikalauja specialios priežiūros formuojant megztinio siluetą, kad užtikrinti gerą megztinio išvaizdą būsimiems sezonams.
Lankstykite savo megztinius
Geriausia megztinius laikyti sulankstytus stalčiuje ar spintelėje. Jokiais būdais nekabinkite jų ant pakabos, nes pakabinti megztiniai gali ištysti ir deformuotis per pečius. Jeigu Jus neramina siūlės - paimkite kartono lapą ir perlenkę per pusę padėkite megztinio nugaros vidury ir užbaikite lankstymą.
Šalinkite burbuliukus
Burbuliavimasis (pilingavimasis) dėvint megztinį, atsiranda dėl trynimosi ir dažniausiai pasitaiko aplink alkūnes, pažastis ir rankoves, tačiau gali atsirasti bet kurioje megztinio vietoje. Jūs galite juos išrinkti su rankomis, arba įsigyti rankinį pilingo skustuvą ar mažą elektrinį skustuvą skirtą specialiai pilingo šalinimui.
Pertrauka
Kiekvieną dieną dėvimas megztinis gali prarasti savo gražią formą. Keiskite jį į kitus turimus megztinius.
Skalbimas rankomis

Skalbkite megztinius tik tada, kai tikrai to reikia ir jeigu megztinio priežiūros etiketėje nenurodyta skalbti skalbimo mašina - niekada to ir nedarykite. Vilnoniai megztiniai visada turi būti skalbiami rankomis su švelniomis skalbimo priemonėmis. Jūs galite pilti drungną vandenį ir išmuiluoti jį rankose sukant muilą arba galite supilti muilo drožles. Išverskite megztinį gerąja puse į vidų ir pasistenkite negręžti; lengvai paspauskite megztinį šaltame vandenyje. Gręžimas gali pakenkti megztinio formai. Norint išdžiovinti - paguldykite megztinį plokščiai and rankšluosčio, tačiau niekada nedarykite klaidos kabindami vertikaliai megztinį išdžiūti.

Kašmyras
Kašmyras yra labai prabangus siūlas ir jo minkštumas įpareigoja šalinti burbuliukus bei dar labiau prižiūrėti. Į gležnų pluoštų kategoriją įeina ir šie: mohera, angora ir ėriukų vilną. Skalbkite tik su labai švelniomis skalbimo priemonėmis, negręžkite - vietoj to susukite į didelį, gerai drėgmę sugeriantį rankšluostį ir palikite džiūti plokščiai ant rankšluoščio.
Loading...