Madinga raštuota megzta suknelė

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Avaiability: Out of stock

216,00 €
Madingas megzta suknelė su rombo raštu priekyje ir dvejomis kišenėmis nugaroje.

Madingas megzta suknelė su rombo raštu priekyje ir dvejomis kišenėmis ant nugaros.

Dydis: X / S / M / L
Sudėtis: 50% mohera / 20% ėriukų vilna / 30% akrilas.

Paruoštas siuntimui per 2 savaites.

Atkreipkite dėmesį, kad numatomas pristatymo laikas - tik apytislis ir negali būti garantuotas.

Nemokamas pristatymas ES yra taikomas užsakymams, kurių vertė daugiau nei 150 eurų, o pristatymams į kitas šalis per DHL Express - kai užsakymo vertė didesnė nei 250 eurų. Kai kurie produktai yra gaminami pagal užsakymą ir išsiunčiami savaitės bėgyje, tačiau dauguma megztinių yra paruošta siuntimui.

Pristatymams Europoje mes dirbame su DPD siuntų tarnyba ir Lietuvos paštu, užsakymų pristatymams į kitas pasaulio šalis naudojame DHL ir Lietuvos pašto paslaugas. Paprastai užsakymai Europoje pristatomi per 2-7 darbo dienas per DPD ir Lietuvos paštą. Užsakymai į Rusiją, Šiaurės Ameriką, Japoniją ir Australiją - pristatomi per 10-20 darbo dienų Lietuvos paštu ir per 3-7 darbo dienas naudojantis DHL Express paslaugomis.

DPD courrier www.ruke.lt DHL express www.ruke.lt Lithuanian post www.ruke.lt

Lankstykite savo megztinius
Geriausia megztinius laikyti sulankstytus stalčiuje ar spintelėje. Jokiais būdais nekabinkite jų ant pakabos, nes pakabinti megztiniai gali ištysti ir deformuotis per pečius. Jeigu Jus neramina siūlės - paimkite kartono lapą ir perlenkę per pusę padėkite megztinio nugaros vidury ir užbaikite lankstymą.
Šalinkite burbuliukus
Burbuliavimasis (pilingavimasis) dėvint megztinį, atsiranda dėl trynimosi ir dažniausiai pasitaiko aplink alkūnes, pažastis ir rankoves, tačiau gali atsirasti bet kurioje megztinio vietoje. Jūs galite juos išrinkti su rankomis, arba įsigyti rankinį pilingo skustuvą ar mažą elektrinį skustuvą skirtą specialiai pilingo šalinimui.
Pertrauka
Kiekvieną dieną dėvimas megztinis gali prarasti savo gražią formą. Keiskite jį į kitus turimus megztinius.
Skalbimas rankomis

Skalbkite megztinius tik tada, kai tikrai to reikia ir jeigu megztinio priežiūros etiketėje nenurodyta skalbti skalbimo mašina - niekada to ir nedarykite. Vilnoniai megztiniai visada turi būti skalbiami rankomis su švelniomis skalbimo priemonėmis. Jūs galite pilti drungną vandenį ir išmuiluoti jį rankose sukant muilą arba galite supilti muilo drožles. Išverskite megztinį gerąja puse į vidų ir pasistenkite negręžti; lengvai paspauskite megztinį šaltame vandenyje. Gręžimas gali pakenkti megztinio formai. Norint išdžiovinti - paguldykite megztinį plokščiai and rankšluosčio, tačiau niekada nedarykite klaidos kabindami vertikaliai megztinį išdžiūti.

Kašmyras
Kašmyras yra labai prabangus siūlas ir jo minkštumas įpareigoja šalinti burbuliukus bei dar labiau prižiūrėti. Į gležnų pluoštų kategoriją įeina ir šie: mohera, angora ir ėriukų vilną. Skalbkite tik su labai švelniomis skalbimo priemonėmis, negręžkite - vietoj to susukite į didelį, gerai drėgmę sugeriantį rankšluostį ir palikite džiūti plokščiai ant rankšluoščio.

Parašyti savo apžvalgą

Jūs apžvelgiate: Madinga raštuota megzta suknelė

Kaip įvertinti šią prekę? *
  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Dizainas
Patogus
0 5
Loading...