NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje!×
 

Visa tai atsirado  iš didelės meilės megztiniams. Iš noro turėti drabužį, kuris būtų jaukus, šiltas ir elegantiškas, kuris apgaubtų savo moteriškumu ir žavesiu. Gyvenimas gamtoje leidžia jausti jos gylius, tolius, garsus ir kvapus, kurie persismelkė į darbus. Užtenka vieną kartą užsidėti Rūkės megztinį ir iškart supranti, kad aukšta kokybė, išskirtinis dizainas ir subtilus spalvų derinys, kiekvieną moterį padaro karalienę. Studijos pas Giedrę Fledžinskienę, darbas televizijoje, reklamoje, kine bei su žinomais Lietuvos dizaineriais – išmokė atskleisti išskirtini savo braižą.

Rūkės megztinius žino visi, tačiau dėvi tik ypatingos moterys!

Gražiausi

Tinklaraščio įrašai

Kartais, kai renkuosi kurį drabužį pirkti, mano paskutinį apsisprendimą lemia drabužio priežiūros aspektai. Asmeniškai pati, dažnai tingiu skalbti megztus drabužius, nes užima mano laiką ir dar sukuria papildomą problemą dėl džiovinimo. Per laiką, sugadinau ne vieną mylimą mano ir vaikų megztinį, kuriuos šiandien dėvi lėlytės ir meškiukai.

View Detail

Šiandien skelbiu pavasarį mano drabužių spintai - pats geriausias laikas pradėti planuotis šiltojo sezono garderobus. Spinduliuoti į aplinką tyrą meilės energiją ir gauti atgal jos dar daugiau. Ir šiam reikalui labiausiai man tiks rožinė palva, kuri yra ir 2017 SS tendencijų top‘uose ir mano širdyje.

View Detail

Viltė Rooney: Bandyk viską ir klausk patarimų! Po universiteto žinojau, kad noriu būti madoje, bet nežinojau kaip. Išbandžiau ir stilistės, ir agentės ir žurnalistės kelius. Sek savo nuojauta! Klausyk vidinio balso ir niekada nebijok rizikuoti. Kai pradėjau savo pirmą verslą - PR kompaniją VilteCo, nebuvau visiškai pasiruošusi tam šuoliui, tačiau žinojau, kad reikia pasiryžti...

View Detail

Yra viena graži patarlė, kuri man asmeniškai labai patinka: "Roges ruošk vasarą". Tad šiandien aš noriu trumpai pakalbėti apie vilnones kojines. Liko vos keletą dienų ir mūsų kalendorius paskelbs apie šiltąjį sezoną - atbudimo ir gausos metą, kuomet dienos bėgs nerūpestingai pas močiutę kaime ar poilsiaujant prie jūros. Tai yra nuostabu!

View Detail

Mano mezgimo instrukcijos: 20% labai paprasto ir aiškaus teksto, kaip greitai ir lengvai pasiekti norimo rezultato. Ir žinoma... 80% įkvepiančios nuotraukos, kurios mane ragina veikti, eiti toliau ir siekti savo norimo rezultato. Kurios man leidžia kurti, fantazuoti ir planuoti kitus savo mezginius. Nuotraukos, kurios kupinos šilumos, jaukumo ir trapios elegancijos. TAIP! Tai man labai patinka! Juk neveltui sakoma: „Genialumas – paprastume.“

View Detail

Šiam sezonui vienas iš mano rekomenduojamų daiktų – tai ilga megzta suknelė, kuri uždengia nuo vėjo ir tiesioginio šalčio visus gražiausius moteriškus įlinkius. O žiemą, mes moterys, turėtume labiau save saugoti ir mylėti :) Ši suknelė turi aukštą kaklą, kuris vis dar madingas ir prie viso to funkcionalus. Šaltuoju sezonu juk taip norisi apsivynioti šaliku, o apykaklė lengvai priglunda prie kaklo ir elegantiškai atrodo.

View Detail
Loading...