Apie RŪKĖ

Rūkė – tai istorija apie jauną moterį ir jos vyrą, kuri atsirado tyloje. Kelias, kurį jie eina drauge, kaip vyras ir žmona, kaip draugai, kaip partneriai, kaip kolegos.

Viskas prasidėjo 2011 m. staugiant vilkams. Šauksmas, kuris ieškojo Jo ir Jos. Kuomet atrodė, kad tik didelis, jaukus ir šiltas megztinis galėjo sušildyti širdį. Taip gimė pirmas Rūkės megztinis, po jo sekė antras, trečias, ketvirtas...

2006 metais Neringa Rūkė baigė Giedrės Fledžinskienės aukštesniąją menų mokyklą ir įgijo mados dizainerės specialybę. Dirbo stiliste įvairiuose televizijos ir reklamos projektuose, o 2011 metais įkūrė prekinį mados ženklą „Rūkė“. Šiandien megztinis įeina į „Must-have“ spintą ir pasidarė vienas iš pagrindinių garderobo elementų.

„Rūkė“ megztiniai išsiskiria savo kokybe, elegancija, jaukumu ir paprastumu. Tai megztiniai pilni meilės ir šilumos. Stilingi siluetai tinkantys tiek namie, draugų rate ar pasivaikščiojimams vakarėjančiomis gatvėmis.

Neringa Rūkė su vyru ir penkiais vaikais gyvena Lietuvos kaime. Gamta ir žmogus - jos didieji kūrybos įkvepėjai. Įstabūs šiaurinės gamtos vaizdai, kurių apsupta dizainerės kasdienybė, yra neatsiejama dalis jos kuriamo prekinio ženklo filosofijoje.

 

„Netikėtai išvystu reiškinius aiškiai,

Vaikiausi vienovės visą gyvenimą,

Bet įžvelgdavau tik didingojo reginio

nuotrupas.

Tai nedavė man ramybės metų metais.

 

Kaskart, jas išvydęs, vis stengiausi įsižiūrėti.

Iš pradžių tai atrodė lyg skulptoriaus kiemas

            su nebaigtom statulom,

Tik paskui pagavau prasmę,

Išryškėjusią fragmentuose ir išvadose.

 

Gyvenimo paslaptys vis labiau aiškėja.

Atskleisti visumai prireiks gal daugelio metų.

Nieko baisaus –

Aš pasiruošęs įveikti šį kelią.

 

Žmogaus lemtis nelengvai atskleidžiama. Ji pernelyg neaprėpiama. Galite susikurti savo gyvenimo viziją iš anksto, bet vis dar turėsite daug ką pakeisti ir pataisyti, kol ims aiškėti jūsų tikrasis tikslas. Kai atskiri fragmentai pradeda jungtis į visumą, apima neapsakomas tikrumo jausmas.

Tuomet su kiekvienu žingsniu kelyje jūsų pasitikėjimas savimi aidės nuo viršukalnės iki viršukalnės.“

    

su šilčiausiais linkėjimais,

Kokybiški RŪKĖs megztiniai

Loading...