Megztinio "Sekmadienis" mezgimo schema - knygutė

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Prieinamumas: Sandėlyje

34,00 €
Megztinio "Sėkmadienis" mezgimo schemų instrukcijų spausdinta knygutė.

Kiekis:

Dažnai atėjus šiltajam sezonui norisi kažko lengvo, elegantiško ir gaivaus vasaros vakarams.

„Sunday“ megztinis būtent toks. Ypač kokybiški Rowan Kidsilk Haze siūlai ir plati spalvų gama patenkins net ir įnoringiausią moterį.

Šis Rūkės megztinis ir Rowan siūlai – yra nuostabus derinys: elegancija, švelnumas, moteriškumas, kokybė ir išskirtinumas. Lengvai suprantama, megztinio mezgimo schemų instrukcijų spausdinta knygutė su brėžiniais.

Atkreipkite dėmesį, kad numatomas pristatymo laikas - tik apytislis ir negali būti garantuotas.

Nemokamas pristatymas ES yra taikomas užsakymams, kurių vertė daugiau nei 150 eurų, o pristatymams į kitas šalis per DHL Express - kai užsakymo vertė didesnė nei 250 eurų. Kai kurie produktai yra gaminami pagal užsakymą ir išsiunčiami savaitės bėgyje, tačiau dauguma megztinių yra paruošta siuntimui.

Pristatymams Europoje mes dirbame su DPD siuntų tarnyba ir Lietuvos paštu, užsakymų pristatymams į kitas pasaulio šalis naudojame DHL ir Lietuvos pašto paslaugas. Paprastai užsakymai Europoje pristatomi per 2-7 darbo dienas per DPD ir Lietuvos paštą. Užsakymai į Rusiją, Šiaurės Ameriką, Japoniją ir Australiją - pristatomi per 10-20 darbo dienų Lietuvos paštu ir per 3-7 darbo dienas naudojantis DHL Express paslaugomis.

DPD courrier www.ruke.lt DHL express www.ruke.lt Lithuanian post www.ruke.lt

Parašyti savo apžvalgą

Jūs apžvelgiate: Megztinio "Sekmadienis" mezgimo schema - knygutė

Kaip įvertinti šią prekę? *
  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kaina
Kokybė
Dizainas
Patogus
0 5
Loading...