Fat&Fluffy merino stambūs siūlai

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Avaiability: Out of stock

49,00 €
Fat&Fluffy merino verpalai yra laisvai susukti didelių „akių“ siūlai, pagaminti iš aukščiausios rūšies 100% merino vilnos. Šie siūlai skirti megzti 25 mm virbalais ir sveria apie 50% mažiau negu „Fat&Sassy merino”, taigi su šiais siūlais galite numegzti dvigubai didesnį plotą negu su „Fat&Sassy merino”
Virbalai: 21mm - 25 mm
Akių tankis: 3,5-4 akys = 10 cm
1kg siūlų atitinka apie 180-200 metrų ilgį ir 100g atitinka 18-20 metrų ilgį.

Fat&Fluffy merino verpalai yra laisvai susukti didelių „akių“ siūlai, pagaminti iš aukščiausios rūšies 100% merino vilnos. Šie siūlai skirti megzti 25 mm virbalais ir sveria apie 50% mažiau negu „Fat&Sassy merino”, taigi su šiais siūlais galite numegzti dvigubai didesnį plotą negu su „Fat&Sassy merino”. "Fat&Fluffy merino" siūlai yra gaminami Suomijoje. Šis siūlas labiausiai tinka kūdikių mezginiams ir labai minkštiems mezginiams, kurie nebus veikiami pastovios trinties.
Virbalai: 21mm - 25 mm
Akių tankis: 3,5-4 akys = 10 cm
1kg siūlų atitinka apie 180-200 metrų ilgį ir 100g atitinka 18-20 metrų ilgį.
Skalbimas: rankomis šaltu vandeniu.

Atkreipkite dėmesį, kad numatomas pristatymo laikas - tik apytislis ir negali būti garantuotas.

Nemokamas pristatymas ES yra taikomas užsakymams, kurių vertė daugiau nei 150 eurų, o pristatymams į kitas šalis per DHL Express - kai užsakymo vertė didesnė nei 250 eurų. Kai kurie produktai yra gaminami pagal užsakymą ir išsiunčiami savaitės bėgyje, tačiau dauguma megztinių yra paruošta siuntimui.

Pristatymams Europoje mes dirbame su DPD siuntų tarnyba ir Lietuvos paštu, užsakymų pristatymams į kitas pasaulio šalis naudojame DHL ir Lietuvos pašto paslaugas. Paprastai užsakymai Europoje pristatomi per 2-7 darbo dienas per DPD ir Lietuvos paštą. Užsakymai į Rusiją, Šiaurės Ameriką, Japoniją ir Australiją - pristatomi per 10-20 darbo dienų Lietuvos paštu ir per 3-7 darbo dienas naudojantis DHL Express paslaugomis.

DPD courrier www.ruke.lt DHL express www.ruke.lt Lithuanian post www.ruke.lt

Parašyti savo apžvalgą

Jūs apžvelgiate: Fat&Fluffy merino stambūs siūlai

Kaip įvertinti šią prekę? *
  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kaina
Kokybė
Dizainas
Patogus
0 5
Loading...